Czwartek 25.04.2024
liczba odwiedzin: 41918

Witamy w naszej szkole!

Aktualności

• Uczniowie grupy I młodszej naszej szkoły w składzie: Kacper Drzewiecki, Marcel Kwaśniewski, Maja Lewandowska i Julia Wilczewska wraz z opiekunem p.Renatą Kacprzak w dniu 22 kwietnia 2024 r. uczestniczyli w gminnych eliminacjach Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych Turniej składał się z czterech konkurencji: testu wiedzy i skrzyżowań, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, rowerowego toru przeszkód oraz umiejętności jazdy zgodnie z przepisami po miasteczku ruchu drogowego.

• W dniu 22 kwietnia 2024r. obchodziliśmy w szkole urodziny Ziemi. Z tej okazji uczniowie mieli przygotowaną prezentację, z której mogli dowiedzieć się wielu ciekawostek na temat Ziemi oraz zagrożeń jakie niesie rozwój cywilizacji oraz ocieplenie klimatu. Każdy miał okazję poznać szereg prostych działań, jakie może podjąć każdego dnia, aby chronić naszą planetę. Poza tym uczniowie mieli przygotowane korytarzowe kolorowanki, przy których doskonale bawili się podczas przerw.

Organizatorem obchodów Dnia Ziemi była Violetta Kruszczak.

Aktualności

• SZKOŁA PODSTAWOWA IM. MARII KONOPNICKIEJ W DĄBROSZYNIE